דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

לאה אסיפוב אברמוב
מזכירת לשכת ראש העיר

חברי מועצת העיר

דוד אבן צור David Even Zur
דוד אבן צור David Even Zur
ראש העיר
משה שרת 10
שיראל בר אבוחצירא
שיראל בר אבוחצירא
חברת מועצת העיר
אהבת ציון 21/5
עו"ד אלון סיסו
עו"ד אלון סיסו
חבר מועצת העיר
חודדה אוסנת
חודדה אוסנת
חברת מועצת העיר
פישמן משה
פישמן משה
חבר מועצת העיר
אדם אמילוב
אדם אמילוב
חבר מועצה
לח"י 3/4 א
גספריאן ילנה
גספריאן ילנה
חברת מועצה
אברמוב יעקב
אברמוב יעקב
חבר מועצה
בנימין אברקי
בנימין אברקי
חבר מועצה
ג'נו פלס
ג'נו פלס
חבר מועצה
יוספטל 34
אורה מנחם
אורה מנחם
חברת מועצה
חרובים 19
מששה ראובן
מששה ראובן
חבר מועצה
אלי כהן
אלי כהן
חבר מועצה
שלומי קדוש
שלומי קדוש
חבר מועצה
חבצלת 7/52
שלומי טל
שלומי טל
חבר מועצה

אגף קהילה, שירות ותקשורת

אורית אבירן
דוברת העירייה ומנהלת אגף קהילה, שירות ותקשורת
אור כהן
אחראי חדשנות ותקשורת דיגיטלית
דניאל פחימה
רכזת הדרכה ושירות

לשכת מנכ״ל

עו״ד יוסי אוחנה
מנכ"ל העירייה
גל אסרף
מזכירת לשכת מנכ״ל

מוקד עירוני

שרון שרון
מנהלת המוקד העירוני

מנהלת התחדשות עירונית

המנהלת להתחדשות עירונית

דניאל פלג
מנהל המינהלת העירונית
זהר הר פז
רפרנטית תחום תכנון
יצחק עמרי צליק
מנהל תחום חברה וקהילה

אגף חינוך

גלית לוי-גרינברג
מנהלת אגף חינוך
ג'ני בן-דוד
אחראית הסעות והזנה
קרין אסולין
מזכירת מנהלת אגף החינוך
סתיו שתיל
קצינת ביקור סדיר
אידה ויסמן
קצינת ביקור סדיר
שמרית ג'ורנו
מנהלת מדור הגיל הרך
ליטל גולדשטיין
קצינת ביקור סדיר
שמרית ווקנין
מזכירת מדור גיל רך
שרון ששונוב
תקציבאית אגף חינוך
תרצה כהן
אחראית מדור בתי ספר
עינת אלשק
רכזת צהרונים רשותית

השירות הפסיכולוגי חינוכי

מרכזים עירוניים

מחלקת גבייה

פאני
מנהלת מחלקת גבייה
שירה זגורי
קופת תשלומים
מוקד תשלומים ובירורים
מוקד תשלומים ובירורים

רווחה ושירותים חברתיים

גילי סולביצ'יק
מנהלת אגף לשירותים חברתיים
טליה גפן
מרכזת ועובדת סוציאלית עבודה קהילתית
ענבל גריסריו
עובדת סוציאלית מרכזת עוצמה משאבי קהילה
קרן ברגר
ראש צוות נוער וצעירים ועובדת סוציאלית לחוק נוער
יעל מגן
ראש צוות איזורי ועובדת סוציאלית סדרי דין
ענת שרביט
מזכירות האגף לשירותים חברתיים
רונית
עובדת זכאות
ענת ויסמן
סגנית מנהלת אגף הרווחה
יעל סילס
ראש צוות אזור ועו"ס לסדרי דין
אלה זוסמן
ראש צוות אזרחים וותיקים ועובדת סוציאלית סדרי דין
חפציבה פרימט-דנן
מנהלת התחנה לטיפול משפחתי וזוגי
אור לי עקיבא
מרכזת היחידה להתמכרויות
דנה אוזבנזר
עובדת סוציאלית ניצו"ץ- צבא
נטלי אופיר
עובדת סוציאלית מרכזת מינהל מוגבלויותת ועובדת סוציאלית סדרי דין מש"ה
וורקה אקלה
עובדת שכונתית
אגרה ביטאווי
עובדת סוציאלית משפחה
איילה בינימין
עובדת סוציאלית מועדוניות ועובדת סוציאלית סדרי דין
בית חם לנערה

ליאת בליבנדר
עובדת סוציאלית נתיבים להורות
נריה בן צור
עובדת סוציאלית נוער וצעירים היחידה להתמכרויות
אורטל בר
עובדת סוציאלית נוער וצעירים
אתי ברייטברד סימוני
עובדת סוציאלית היחידה להתמכרויות
טל ברנר ראבי
עובדת סוציאלית מרכזת תכנית נתיבים להורות
מספן גברה
עובד סוציאלי לחוק נוער
מורן גולדווסר
עובדת סוציאלית אינטייק וסדרי דין
בלה גרשון
מלווה תכנית עוצמה
מיכל דזורייב חממי
מתכללת תחום ניצולי שואה ומיזם תזונתי
ריטה ויזל
עובדת אזרחים וותיקים
ענת וייסמן
סגנית מנהלת האגף
אדית הוסרשטיין
עוזרת מנהלת מחלקה וסיוע כלכלי
מירי חלבנר
עובדת זכאות
גלינה טרסוב
עובדת סוציאלית מינהל מוגבלויות ומרכזת שיקום
אילנית ירמיהו
עובדת סוציאלית אזרחים וותיקים
טדלה לג'לם
עובדת סוציאלית נוער וצעירים
רננה לשם
עובדת סוציאלית משפחה ועובדת סוציאלית קהילתית
איילת מאיר
עובדת סוציאלית לטיפול באלימות במשפחה
גלית מדר חמו
עובדת זכאות
בריטניה מועדון קפה

אופק מועדונית
מועדונית אופק מרכזת שוש אטיאס
כלנית מועדונית
מועדונית כלנית מרכזת אילנה שטרית
פנקס מועדונית
מועדונית פנקס מרכזת כרמית סיבי
אתיופים מופת
מועדון מופת אתיופים מרכזת ווסה זאודיטו
ניצולי שואה מופת
מועדון מופת ניצולי שואה מרכזת קלרה טיטרקין
קווקזיות מופת
מועדון מופת לנשים בנות העדה הקווקזית מרכזת אלה סימנדייב
גדי מלקו
עובד סוציאלי משפחה וסדרי דין, מרכז תחום אוטיזם מינהל מוגבלויות
מפתן
מסגרת טיפולית חינויכית לבני נוער
לקשיש מרכז יום
מנהלת המרכז הילה פלש
ענת משען
עובדת זכאות
מירי תנגר
מרכזת תכנית אשת חיל
עדנה נהוראי
עובדת סוציאלית משפחה ומרכזת וועדות חוק פעוטות בסיכון
יבגניה נורולין
עובדת סוציאלית אזרחים ותיקים ועובדת סוציאלית סדרי דין ואפוטרופסות
חגית נפתלי
עובדת סוציאלית נוער וצעירים
לודמילה סימנדייב
עובדת שכונתית
עוזי עובד
עובד סוציאלי נוער וצעירים ותעסוקה תכנית יתד
יוכי עייש
מנהלנית תאום טיפול
הלנה פורמן
מלווה תכנית נושמים לרווחה
נלי פל
עובדת סוציאלית חוק נוער ותעסוקה נתמכת
ראובן צמח
עובד סוציאלי מפתן אופק
יבגניה קוציק
עובדת סוציאלית משפחה
מאריה קסיס
עובדת סוציאלית אזרחים ותיקים וניצולי שואה
אליהו קפה
מדריך היחידה לטיפול בהתמכרויות
לימור רובין
עובדת סוציאלית משפחה
דור רובינזון
מנהלת הדרך החדשה
אוסנת רוגוזינסקי
עובדת סוציאלית אלימות נגד אזרחים וותיקים
מיטל רוט
עובדת סוציאלית משפחה ויו"ר ועדות תכנון טיפול
קלריס ריטל
מדריכה התחנה לטיפול משפחתי וזוגי
ענת שגב
תחום תעסוקה מרכז משאבי קהילה
חיה שחק
עובדת סוציאלית אזרחים ותיקים, תיאום טיפול ועובדת סוציאלית סדרי דין ואפוטרופסות
שירן שלום
עובדת סוציאלית משפחה ועובדת סוציאלית לסדרי דין
פרח שמואל
עובדת סוציאלית אינטייק ומשפחה
רעות שפרגר
עובדת סוציאלית נוער וצעירים
צביקה שקדי
עובד סוציאלי מיצוי זכויות מרכז משאבי קהילה
עדי שרון
עובדת סוציאלית היחידה להתמכרויות
איריס תבור
עובדת סוציאלית אינטייק אזרחים וותיקים

אגף ההנדסה

יובל ברנוב
מהנדס העיר
רוזינה הרשקו
סגנית מהנדס העיר
דניאל אברקי
מנהלת לשכת מהנדס העיר
עידן ויירון
מנהל פרוייקטים
זהר הר פז
רפרנטית תחום תכנון
בוריס לוינשטיין
תכנון עירוני

רישוי עסקים

דודו תורג'מן
מנהל מדור רישוי עסקים

הפוך על הפוך

אגף גזברות

רו״ח אורי שרון
גזבר העירייה ומנהל הארנונה
גלית כהן
מזכירת הגזבר
שרית בן חיים
הנהלת חשבונות
כרמלה כהן
אחראית תב"רים
חיה מזור
הנהלת חשבונות

השירות הפסיכולוגי חינוכי

אגף בטחון

דניאל קרילקאר
קב"ט עירוני
ליזי שיין
מזכירת האגף

משאבי אנוש

אלימלך ליזי
מנהלת האגף
שרון בן שטרית
מזכירת האגף (חוזים אישיים, ניהול תיק אישי, מכרזים)
טלי לופוביץ
אחראית מערכת נוכחות ותאונות עבודה

אגף החופים

עזרא חפר
מנהל אגף החופים

הלשכה המשפטית

גב' סמדר בן עזרא
מנהלת הלשכה המשפטית
עו"ד דקל קורש
היועץ המשפטי והתובע העירוני
עו"ד יעקב שבת
עו"ד בלשכה המשפטית, אחראי נכסים וממונה על חופש המידע
רחל פרדו
ביטוחי העירייה

ביטחון קהילתי

אהובה פרץ
מנהלת ביטחון קהילתי

גן מדע - מדעפארק

מיטל מלצר
מנהלת מרכז קרית ים
ורד רוט חזין
רכזת הדרכה
אבי פלומבו
אב בית
רעות אברהם
רכזת אדמיניסטרציה

מרכז צעירים והון אנושי

לירז אלמקייס
רכזת השכלה גבוהה
סימה בוחבוט
מנהלת מרכז צעירים

מרכז מורשת

שלומי גדמו
מנהל מרכז מורשת
רחוב פנחס ספיר 17 קריית ים

אגף התברואה וחזות העיר

תמי אבוחצירא
מנהלת אגף תברואה
ליאור פוטולסקי
רכז מיחזור

הספריה העירונית

דבורה קיסלוב
מנהלת הספרייה
אווה שוורצמן
ספרית ילדים
ראם בר
ספרית עיון
ניר איז'יק
ספרית עיון
אנה אלבין
ספרית מבוגרים ומחלקת מוזיקה
אילנה קירזנר
ספרית מבוגרים ומחלקת מוזיקה
יעל נצר
ספרית מבוגרים ומחלקת מוזיקה

הקונסרבטוריון העירוני

רן נחום
מנהל הקונסרבטוריון

ממונה על חופש המידע

מחלקת מערכות המידע והתקשוב

אלי ללו
מנמ״ר
עופר וקיים
מנהל IT

מספרי טלפון חשובים

מרכז גישור עירוני ליישוב סכסוכים

יעוץ משפטי לתושב חינם

לשכת רווחה

סוקלוב 3
מרכזי קליטה – יוספטל

יוספטל 2
מרכזי קליטה – פנחס ספיר

פנחס ספיר 14
הוסטל פזית

יוספטל 26
דיור מוגן עמיגור (גיל הזהב)

יוספטל 24
בית הקשיש (בבעלות עמיגור)

יוספטל פינת צה״ל
מרכז קשישים – רח׳ זלמן שזר 7

זלמן שזר 7
מרכז קשישים – רח' החשמונאים 12

החשמונאים 12
בית חולים גריאטרי

שי עגנון 9/2
קו חירום ארצי למניעת אלימות במשפחה

מכבי אש

מגן דוד

משטרה