נמשך הביקוש לנדל"ן בקריית ים – עוד מכרז מוצלח של רמ"י בעיר

הצלחה נדלנית נוספת לקריית ים לאחר שהשבוע מכרה רשות מקרקעי ישראל שטח בן 40 דונם לבניה מסחרית


הזוכה -חברת  מזון כל ב.י. בע"מ, א- ג.ב.ע. - נכסים והשקעות בע"מ המפעילה בין השאר את רשת חנויות "אושר עד" מתכוונת, ככל הידוע, להקים במקום סניף נוסף של החברה.

ההצעה השנייה במכרז עמדה על 45 מיליון שקלים אף היא גבוהה מהאומדן שנקבע למכרז.

זוהי הצלחה נוספת של הרשות במכירת קרקעות בקריית ים לאחר שלפני חודשים אחדים נמכר שטח של 22 דונם לבנייה למגורים בכ- 100 מיליון שקל אף זאת במחיר גבוה בהרבה מהאומדן הראשוני.

על השטח המסחרי שנמכר השבוע יש כבר תב"ע מאושרת ומעריכים כי הליך קבלת האישורים לבניה יהיה לכן מהיר ביותר וכי בתוך כשנתיים יעמוד המתחם המתוכנן על תילו.

ראש העיר דוד אבן צור הביע קורת רוח על העלייה בביקוש לנדל"ן בעיר "זו מגמה שנמשכת כבר מספר שנים ובחודשים האחרונים קיבלה תאוצה לאחר שהקבלנים הבינו את הפוטנציאל האדיר של קריית ים. כל הפרויקטים והמייזמים שמגיעים לעיר הם תוצאה ישירה של השקעה מתמשכת בתכנון. הודות לתכנון שבו השקענו בשנים האחרונות אנחנו רואים עכשיו את הפירות הראשונים וזו רק ההתחלה, מי שיגיע לפה בעוד שנתיים פשוט לא יכיר את המקום."

בקריית ים הולכות ונבנות בימים אלה שורה של שכונות חדשות ובהן אלפי יחידות דיור, לצד התקדמות של ממש בפרויקטים שונים של ההתחדשות עירונית בשכונות ותיקות. פרויקטים אלה מזרימים לעיר אוכלוסיות חדשות של זוגות צעירים ומשפחות חדשות המבקשות לבנות בעיר את עתידן וזאת לצד תנופת פיתוח נרחבת של תשתיות עירוניות.