מידע הנוגע לרישום, למועדי החוגים ולמידע הנוגע למדריכים ניתן במרכזי המתנ'ס השונים במספרי טלפון:

מוקד חוגים: 04-8750678
מתנ"ס צפון: 04-8755237
מתנ"ס דורות: 04-8753899

 

מגוון החוגים ברשת המתנסים לשנת הפעילות הבאה:

פעוטון אפרוחים

לגילאי 2-3 מסגרת חינוכית גנית מעשירה

 

ריקודים סלוניים ולטיניים

בי"ס לריקודים סלוניים, ריקודיים לטיניים ואירופאיים. מתאים לכל אחד ולכל גיל VALTZ, RUMBA, SAMBA ,TANGO, CHA-CHA-CHA, ROCKNWROLL
ילדים : בימי ראשון 18:00 בימי שלישי בשעה 18:30 בהדרכת: בי"ס אוסקר

 

ריקודי בטן

אף פעם לא מאוחר להתחיל לרקוד.
מיועד לכל הגילים .חוויה בריאה,לנפש ולגוף. עיצוב וחיטוב הגוף,לצלילי מוסיקה מדהימים.
החוג מתקיים בימי רביעי לילדות: 16:30
בהדרכת: קרן ברסלב

 

ריקוד הודי

חוויה חדשה ,ריקוד לצלילי המוזיקה ההודית.הריקוד מעניק שלווה ורגיעה,התפתחות וכמובן שיפור התפקוד הגופני וחיזוקו.
החוג מתקיים בימי ראשון לבנות 6-12 - 17:30 לנערות ונשים: 18:30
בהדרכת: הלן שניידר

 

ג'אז

לרקוד בקצב החיים ,עמידה על הבמה,פיתוח קואורדינציה,יציבה נכונה.
הופעות בישוב ובכל הארץ.
בימי ראשון ורביעי גילאי 4-5 בשעה 17:00 כיתות א'-ב' בשעה 16:00, 18:00
כיתות ג'-ד'-ה': בשעה 19:00
כיתות ו'-ז'-ח': בשעה 20:00

 

תיאטרון

התכנים המוצעים לגלות ולבנות עולמות חדשים,משחקים ותרגילי דרמה,אימפרוביזציה ועוד.
יש להירשם לאודישנים מראש.
ביום ב' כיתות ה'-ח' :בשעה 16:00
כיתות ט'-י"ב בשעה 18:00
מבוגרים בשעה 20:00

 

מצוינות בחשבון

פיתוח חשיבה מתמטית מועבר בקבוצות קטנות,הרחבת הידע המתמטי ,לימוד נושאים שונים בדרך של חקר וגילוי.
פיתוח החשיבה והראייה המרחבית.
בבית ספר אורים ביום שני:
כיתות ד':בשעה 12:45
כיתות ג': בשעה 13:45
כיתות ה'-ו' : בשעה 14:45
בהדרכת: שרה ויסבך

 

מצוינות באנגלית

לימוד איכותי חוויתי בקבוצות קטנות ,מתן תשומת לב אישית.
בימי ג' ABC לגיל הרך 16:30 – 17:30
כיתות א-ב 17:30-18:30

 

טיסנאות

במהלך השנה נבנה ונטיס טיסנים חופשיים החל משלב היסוד ועד ללימודי ההטסה המעשיים.
לגילאי ד'-ו' בימי שלישי בשעה 13:30
בהדרכת בני אברמוביץ

 

פיתוח קול

שעורים פרטניים לילדים ומבוגרים, לימוד שירה, תנועה על הבמה, חוש קצב, מתקיימים אודישנים ללהקה, לימוד זימרה – קלאסית ומודרנית.
בהדרכת ילנה

 

ציור ורישום

טכניקות ציור, רישום, קומפוזציה,היסטוריה אומנותית, צבע שמן, אקרליק, צבעי מים, עפרונות ופחם.
ילדים :ביום א' בשעה 17:30
נוער:ביום ב' בשעה 15:30
מבוגרים :ביום ב'+ד' בשעה 18:00 מבוגרים :בוקר יום א' בשעה 10:00
בהדרכת האומן מיכאל קוגן

 

פסנתר / אורגן

חינוך המוסיקלי מספק את מירב הגירויים לפיתוח יכולת האזנה והקשבה לעולם הצלילים. יסודות הנגינה, ידע בסיסי ותיאורטי, חשיפה למוסיקה הקלאסית והפופולארית (להיטים), לימוד פרטני וקבוצתי לגילים שונים.
החל מגיל 5 ועד מבוגרים.
הופעות מול קהל במהלך השנה.
תיאום אישי.
בהדרכת דינה קפלן.

 

גיטרה

יסודות הנגינה ,ידע בסיסי תאורטי ,חשיפה למוסיקה הקלאסית והפופולארית (להיטים).
לימוד פרטני.
בהדרכת :לודמילה זקשוסקי.

 

חוגים לעולים

מוכנות לכיתה א' לילדי עולים.
רוסית לקטנטנים -לחוש חשבון.

 

מועדון בוקר

מבט נשי מפגש חברתי ומעשיר באוירה חמה וכיבוד קל: הרצאות וסדנאות מעולם האישה, בריאות, משפחה ועוד. עם טובי המרצים.

 

סריגה על כוס קפה

טרנד חדש, לא מחייב ידע מוקדם , סריגה בשתי מסרגות, מסרגה אחת, סריגה בגדי ים, רקמה והוראות סריגה למי שכבר יודעת לסרוג.
ביום ג' בשעה 19:00
בהדרכת: חווה חיימוביץ.

 

הלהקה

להקה ייצוגית בשירה ריקוד ומשחק לילדים ונוער, בימי ג' בשעה 16:30
בהדרכת: מירי חן

 

חבורת הזמר "גלי שיר"

חבורת זמר העירונית , ברפטואר שירי ארץ , ושירי עמים.
המנהל המוזיקאלי אריה ברכה.
הלהקה מופיעה בארץ ובחו"ל.

 

המתנ"ס המטייל

"קום והתהלך בארץ" - טיולים מיוחדים להכרת הארץ. אחת לחודש.

 

חגים וחודש מורשת

מסורת חגי ישראל בערבי שירה שירי א"י סביב שולחנות עם כיבוד מסורתי. באווירה חגיגית ונעימה.