גני טרום חובה תשפ״ב

מס'

אפיון

שם הגן

סמל הגן

כתובת הגן

טלפון

שם הגננת

סייעת אם

סייעת שנייה

סייעת צמודה

1

ט מ"מ

יקינטון

534156

פרץ 24

8711829

רדה מוסייב

סיגל אזולאי ד'

חגית קרס ו'

 

2

ט מ"מ

ברוש

109454

בן צבי 28

8761260

לטינסקי גלית

 גי'נה דגן ה'

נטשה סלוצקי  ו'

ילנה פסצניק

3

ט מ"מ

שושן

109470

ישראל ישעיהו 4

8761606

שימרית קירשנר

סולודור אמה ב'

בוגנים מירב ו'

שושנה טוטאי

4

ט מ"מ

צבעוני

200576

הרצל 71

8762921

כהן בתיה

ציטלשוילי מרינה ה'

לוי רינה ד'

 

5

ט מ"מ

אלון

461095

אלון 2

8761935

אבלו סיון

גולדין חני ג'

רחל מלכה ו'

 

6

ט מ"מ

אזדרכת

109553

אלי כהן 18 א'

8762402

עינב אסולין

אילנה מיקוש ג'

 

 

7

ט מ"מ

חמנית

109793

נעמן 6

8530797

לוגסי אתי

בונן טלי ג'

כהן סיגל ו'

 

8

ט ממ"ד

הדס

109827

שפרינצק 10

8765282

ענבל אבו

סימה שמואלי ה'

 

 

9

ט מ"מ

אשל

109835

יחיעם 13

8765796

לוי נעמי

ניזרי דבורה ד'

 

 

10

ט מ"מ

חצב

109876

ירושלים 71 א'

8766570

רבינוביץ' ורד

נטלי כהן  א'

 

 

11

ט מ"מ

ציפורן

109884

נתיב מאיר 8

8768627

רוית חזן אסולין

יאנה שדונץ (מ"מ) ב'

אורה איטח ו'

אודל דהן ופלורה אלחננוב

12

ט מ"מ

צבר

109959

הראשונים 6 א'

8768796

שרון נבון

 

מירי דן    ו'

 

 

13

ט מ"מ

אלמוג

200618

ניל"י 10

8761962

אליקשוילי לאה

ציאלה גולן א'

 אתי זינו ו'

 

14

ט מ"מ

נוגה

335398

האילנות 10

8740443

נירה המבורג

יפה אלמיהו ב'

 

 

15

ט מ"מ

אורון

439679

ארזים 7

6734910

שביט איריס

עזרא ריקי ד'

דקלה ברוך  (מ"מ) ו'

עדי חיים

סיוון יוסף

16

ט מ"מ

נפטון

524371

ארזים 5

8768246

שירה לב דהן 

אליס איטח  ו'

 

מזל ממן

17

ט מ"מ

הרדוף

439596

הרצל 85

6265987

חלי דיין

שמילוביץ פאולינה א'

 

 

18

ט מ"מ

פלוטו

534131

ארזים 7

6715587

אופל נאור

 

ויקטוריה ציוני ב'

 

 

 

ציפי עטס

19

ט מ"מ

תמר

200048

עדולם 17 א'

8768789

חלי סער

נונה גוברמן א'

 

 

20

ח.

ציבו

זית

526178

משה שרת 18

8752918

חזי מיכל

תמי שרון ד'

אסתר קסלסי ו'

 

21

ט. מ"מ

חבצלת

649202

חבצלת 3

6140433

בתאל אגיב

מרינה אליזרוב א

 

 

 
גני חובה תשפ״ב

מס'

אפיון

שם הגן

סמל הגן

כתובת הגן

טלפון

גננת

סייעת

סייעת צמודה סכרת/אלרגיה/PDD

1

ח מ"מ

רימון

109355

ביאליק 23

8735010

אורית

קוש-שטימנץ

קטי רובנר ו'

אורנה פרידמן

2

ח מ"מ

עירית

200592

פרץ 24

8711829

עוזר מיטל

אווה מיכאלוב ו'

 

אנוש דוידיאן

3

ח מ"מ

שיטה

109439

בן צבי 28

8761260

אביטל יהושוע

תמי ארדיטי ג'

 

4

ח מ"מ

שיזף

200584

ישראל

ישעיהו 4

8761606

כהן דרהי רוית

דנה כהן ג'

 

5

ח מ"מ

ניצן

200568

הרצל 71

8762921

בן ברוך עליזה

לוי שרית ג'

 

6

ח מ"מ

רותם יוח"א

109629

אלי כהן 16 א'

8763176

גרינבלט קרינה

צרפתי חדוה ו'

 

7

ח מ"מ

חרצית יוח"א

109819

הירדן 6 א'

8765205

מאיה טישלר

אנה מתתיהו א'

 

8

ח מ"מ

אתרוג יוח"א

176891

שפרינצק 10

8765282

טדגי זהבית

דוידוב דורה ד'

 

9

ח מ"מ

סיתונית יוח"א

109850

יחיעם 13

8765796

בלמן אליהו מיכל

מצקפלי רותי ד'

 

10

ח מ"מ

יסמין יוח"א

109868

ירושלים 71 א'

8766570

מזרחי ריקי

רותי אליקשווילי א'

קרן ביבי

11

ח מ"מ

נורית יוח"א

109942

הראשונים 6 א'

8768796

שושן אושרת

שמואלי מאיה ד'

 

12

ח מ"מ

ענבל יוח"א

200444

עדולם 17 א'

8768789

יאיר גלית

איטח ליזט ג'

 

מאיה לסרי

13

ח מ"מ

דולב יוח"א

200543

נתיב מאיר 2

8762205

קרנית רושנסקי

לופטון רבקה ה'

 

14

ח מ"מ

שונית יוח"א

200626

ניל"י 10

8761962

רדולסקו דליה

ג'ינו חגית ג'

 

15

ח מ"מ

שביט

335406

האילנות 10

8740443

ליטל גבאי

עליזה חזן ג'

 

 

16

ח מ"מ

צדק

439638

ארזים 7

6734910

דהן מאיה

נעמי ביטון (מ"מ) ה'

אלה סירוטה

17

ח מ"מ

שבתאי

461061

ארזים 5

8768246

ארזי עדי

ינקלביץ קלאודיה ב'

רויטל דוידוב

18

ח מ"מ

מאדים

461046

ארזים 7

6715587

אנה קסלר

שרית חנוכייב ה'

שרה פורמן יהודית אמיגה

19

ח מ"מ

אלה

109546

הרצל 85

6265987

לימור איטח

אלוירה ניקולאייב ב'

שרה שאטו

20

ח.

ציבו

גפן יוח"א

526152

משה שרת 18

8733172

אזולאי מרים

קדוש שרה ה'

 

21

ח.

ציבו

תאנה יוח"א

526160

משה שרת 18

8733172

בורנשטיין נחמה עדינה

יעל חיון  ה'

 

22

ח מ"מ

נרקיס

649210

חבצלת 3

6656369

ענבל סיאג

צרפתי גילה ו'

 

 
גני חינוך מיוחד תשפ״ב

 

מס'

אפיון

שם הגן

סמל הגן

כתובת הגן

טלפון

שם הגננת

שם הסייעת

1

 

עינב

319624

ביאליק 23

8735010

זערור עינב

 

גלינה אברמוב- בוקר ו'

אתל פרנקל- צהריים ה'

2

 

סחלב

576918

תמר 2

8717552

ענת קוגן

 

טלי ישראל  ו'

א'  מ"מ איילה סויסה

3

 

תבור

634774

תבור 13

8216348

חן בר

טניה בריינרין ו'

אנה גרינברג ה'

4

 

תומר

650606

יוספטל 26

6733481

נועם אטיאס

פולינה אבשלומוב ב'

יוליה אלבכר ו'

5

חובה

מרגנית

יוחא

421719

תבור 11 א'

8768816

זהבה כהן

שביט קרן ו'

6

חובה

כוכב

109751

רמבם 11 א'

8767919

נורית פלג

עקיבייב לובה ב'

7

חובה

ערבה

יוחא

200527

הערבה 50

8768637

טל זכריה

נטלי עמר ה'

 

8

חובה

צאלון

 

200535

הגליל 2 א'

8768637

לירונה מוסקוביץ

חזיזה אורנה ג'

9

חובה

שקד

 

576926

נתיב מאיר 8

8768627

קרן הוז

 

סבינה שומשונוב ג'

 

 

10

טרום

נופר

יוח"א

198960

תבור 11 א'

8768816

הדס יוסף

א' אוסנת אבשלום