אורית אבירן דוברת העירייה ומנהלת אגף קהילה, שירות ותקשורת
 

האגף לקהילה, שירות ותקשורת, הינו חלון הראווה העירוני מול תושבי העיר ומול הסביבה בארץ ובעולם.

צוות האגף משמש גם כזרוע ביצועית להפקת אירועים עירוניים שונים כמו אירועי האביב והקיץ, אירועי יום העצמאות, השקת פארק המדע, טקס חנוכת הספרייה העירונית, הפקת פסטיבל רוק על החוף אירוח משלחות מהארץ והעולם ועוד.

במקביל משמש האגף כצינור תקשורת בין העיר והעירייה לבין התקשורת על מגוון ערוציה ברמה המקומית, הארצית, האלקטרונית, המקוונת והבינלאומית.

מאז הוקם לפני כעשור יזם והוציא האגף לפועל אין ספור יוזמות ומיזמים שנועדו לחזק את הקשר עם התושבים וכן לבסס את מעמדה של קריית ים כבירת החוף של הקריות.

בין השאר יזם האגף את פרויקט SMS ישיר לראש העיר, פרויקט סיירת 28, צ'ופרים לנהגים, שברת צולמת ועוד ועוד.

בתקופת מלחמת לבנון השניה במהלכה ספגה העיר עשרות נפילות, ניהל האגף את הקשר עם התושבים וכן מול התקשורת על שלל ערוציה. בתום המלחמה אף הוכתרה העיר במקום הראשון בחיפה ובקריות בסקר שביעות רצון של התושבים שערך מרכז השילטון המקומי.

בשנים האחרונות ליווה האגף בצורה מוצלחת את מסע החיפושים המתוקשר והבינלאומי שהתנהל בעקבות "בת הים הקטנה" אשר נצפתה משכשכת לכאורה בחופי העיר.

כחלק ממסע זה אף זכתה העיר לשורה של כתבות פרופיל מחמיאות ברשתות הטלויזיה הבינלאומיות ה- CNN , NBC , BBC ועוד. הטיפול המוצלח והמתמשך אף זיכה את העיר והאגף בפרס האריה השואג לשנת 2010 של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות.

בימים אלה שוקדים באגף על ביסוס מיתוגה של העיר כחלק מתוכניות ראש העיר להתחדשות עירונית תוך יישום תוכנית המתאר העירונית המתמקדת בפיתוח רצועת החוף והשלמת הקמתו של היכל אומנויות הבמה במרכז העיר.

באגף מקדמים בברכה כל יוזמה או רעיון יצירתיים המסייעים במיצובה של הקריה. סיסמת האגף, הינה כדברי וולט דיסני: "אם אתם יכולים לחלום על זה אנחנו מסוגלים להגשים את זה".

האגף לדוברות והסברה עומדת לרשות העיר והתושבים מסביב לשעון 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע 365 ימים בשנה.

עקבו אחרינו גם ברשתות החברתיות >>  

 

לזכרו של נתי קיי זילברמן

אגף קהילה, שירות ותקשורת

טבלת אנשי קשר - אגף קהילה, שירות ותקשורת
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אורית אבירן דוברת העירייה ומנהלת אגף קהילה, שירות ותקשורת orita@k-yam.co.il
אור כהן אחראי חדשנות ותקשורת דיגיטלית orco@k-yam.co.il